Fasıl

Müzik doğruca ruha sesIenir, ruh da kendisini ancak müzik yardımıyIa en iyi şekiIde anIatabiIir

Nişan Yemeği

Tüm özel günlerinizde ve davetlerinizde sizlere ve konuklarınıza üstün servis kalitemiz ve lezzetlerimizle hazırlanacak kutlama menülerimiz ile yanınızda olmaktan ve bu özel günü unutulmaz kılmaktan büyük mutluluk duyacağiz.

Sünnet

başa gelen çekilir fazla olan kesilir bizi candan sevenler sünnet düğünümüze gelir

Kına Gecesi

Altın kalbur derindir Suları çok serindir Bu Ahlatın kızları Bağ evinde gelindir

Evlilik Teklifi

 Sizlere romantik akşam yemeği eşliğinde, birbirinden özel sürprizler düzenleyip yatlarımızda sürpriz evlilik teklifleri organize ediyoruz.

Mezuniyet Etkinliği

Ay kadar parlak bir gecenin altında, sihirli bir şarkıyla, birbirinize hasret kalacağınız günlere inat, güzel yaşanmış anıların üstüne bir yenisini ekleyerek, yıldızların altında veda etmeye ne dersiniz?

İş Yemeği

Öncelikli amacımız yaz aylarında bunalmış ve yoğun iş stresi yüzünden şehre tutsak edilmiş çalışanların, biraz olsun sosyalleşmeleri bunun yanında sakin ve ferah bir nefes almasını sağlayıp iş temposuna motive etmektir.

Nişan

Evliliğe atılan ilk ve önemli bu adımda,eşsiz doğa ve deniz manzarası eşliğinde, klişelerden farklı, unutamayacağınız bir nişan organizasyonu gerçekleştirebiliriz.

Doğum Günü

Sevdiklerinize hayalini kurduğu şeyleri yaşatmak istemez misiniz? Sürpriz doğum günlerinde, sizlere sunacağımız olanaklar için bizi arayın.

Wordpress themes JazzSurf